Uncategorized

Assassin’s Creed Valhalla resmi oynanış videosu

İçindekiler Tablosu

Assassin’s Creed Valhalla ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz. Oyunun çıkış tarihi 17 Kasım 2020 olarak onaylandı. 31 Dakikalık video 19 kısa bölümden oluşuyor. Ubisoft’tan önce, playtest ekibi tarafından sızdırılan ve etkinlikte gösterilmesi planlanan 31 dakikalık video ile aynı olmasa da, neredeyse bire bir paralel olarak çalışıyor. Şimdi videonun içeriğine bakalım. Spoiler istemeyen herkese dikkat, çünkü bu bölüm oyunla ilgili resimler ve bilgiler içeriyor.

Assassin’s Creed Valhalla Giriş

Tanıtım videonun özel konuğu Assassin’s Creed Valhalla’nın en büyük yönetmeni Philippe Bergeron’u tanıtıyor.

Saldırı, Rued Boss Fight-Saldırı, Bölüm Sonu Rued
Videonun bu bölümünde, oyunun kötü adamlarından biri olan Rued’e bir saldırı ve ardından onunla savaştığımız bire bir savaşı görüyoruz. Buradaki amaç, önceki görevle bağlantılı olarak Rued tarafından Os ① ‘den intikam almaktır. Bu bölüm ayrıca oyuna eklenen yeni saldırı tamircisinden de bahseder. İki elle silah kullanma becerisindeki yenilikler ve ‘stan’ sistemi videoda bahsedilen mekanikler arasında yer alıyor. Bunların bir Viking’in getirdiği şiddeti mümkün olduğunca göstermek için geliştirildiği söylenir.

taarruz Gücü Toplamak için En iyisi, Kralın Gömüsüne Baskın – Kralın Gömüsüne Saldırı
Burada bir sonraki saldırı için birlik topluyoruz ve sonra bir baskına gidiyoruz. Bundan sonra, seviyeleri artırma ve becerileri seçme, yükseltme arayüzünü ve menüsünü dikkatlice inceleme fırsatına sahip olacağız.

Oyuncu Seçimi, Açık Llovorld E Llovorloration-Oyuncu Tercihi, Açık Dünya Keşfi
Bu bölümlerdeki adından da anlaşılacağı gibi, oyuncunun kararlarının hikaye üzerindeki geri dönüşünü ve etkisini görüyoruz. Sonra açık dünyayı keşfederiz.

Longship oynanışı, flyting-Viking yelkenleri ve flyting
Oyun Vikinglere dayandığından oyunda mutlaka bulunması gereken en önemli şeylerden biri de Viking yelkenlisi olan kadırga idi. Ayrıca oyunda birçok yerde yelken açabilirsiniz. Viking kültürünün oyununda oynayan bir diğer şey de, çoğunlukla hakaret ve savaş çığlıkları şeklinde şiirlerden oluşan ‘uçma’ adı verilen iki parti arasındaki bir yarışmadır. Oyundaki insanlarla da rekabet edebiliriz.

Balık Tutma, Bazı Yabancılarla Tanışma-Balık Tutma ve Yabancılarla Buluşma
Çoğu açık dünya oyununda olduğu gibi, Assassin’s Creed Valhall’ın da balıkçılık mekaniği var. Oyunculara vahşetten bir mola verme fırsatına ek olarak, yakalanan balıkları tüketerek sağlığımızı da geliştirebiliriz. Öte yandan, toplantıda bir sunakta çalınan eşyaları arayarak tanıştığımız yabancıları tanıma fırsatımız var.

Uçan Bir Kağıdı Kovalamak-uçan Kağıt
Oyunu etkilemeyen uçan kağıtlar, ancak oyunlarda her şeyi toplamak isteyen taraftarların ve oyuncuların ilgisini çekiyor… kağıtlarda dövme desenleri var. Kağıdı yakalamaya çalışırken, oyuncuya küçük bir platform oyunu hissi verir ve oyuncunun engelleri aşma ve üstesinden gelme yeteneğini test eder.

Çevre Bulmacaları-Environmental Puzzles
Açık dünyadaki pek çok şeyle etkileşime girebiliriz. Ama bu kolay bir yol değil. Bazen akıllı olmak ve bir eve girmek için küçük bulmacaları çözmek zorundayız.

Mystic Boss Encounter-Gizemli Bir Rakip
Bu bölümde sokakta karşılaştığınız bir kurbanın arkasında büyük hikayeler ve düşmanlar olabileceği gösterilmiştir. Oyun ilerledikçe, farklı tuzaklarla karıştırılacaksınız ve farklı boyutlarda zorlu savaşlara katılmanız gerekecek.

Bir Cairn İnşa etmek

Yay koymak, oyuncuyu kısa bir süre için oyunun hızlı temposundan uzaklaştırarak zihni rahatlatmak için balık tutmak gibidir. Bazı yerlerde birbirimizin üzerine taş döşeyerek tepeler inşa edebiliriz.

Seçim Seçim ①ding, conse ① -Düğün günü katılıyor, tercihleri
Bu kısımlar tarih, tercihler ve tercihlerden kaynaklanan sonuçlarla ilgilidir. Rued’in hayatını bağışlasak da bağışlamasak da düğünde bizi bekleyen bir sürpriz olabilir.

Patron Savaşı-Bölüm Sonu
Bir Arkadaşını Kontrol etmek-eski bir arkadaş
Son bölümde, eski bir arkadaşımızı ziyaret ediyoruz ve onu yolculuğumuzda bize katılmaya davet ediyoruz.

Assassin’s Creed Valhalla ile alakalı içeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bu içeriğimize sitemizden Oyun bölümünden ulaşabilirsiniz. Konu ile alakalı daha fazla içeriğimize ulaşmak ve incelemek için Google arama motorunu kullanarak arama sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu